hmmmmmm

Wydarzenia kulturalne w naszej gminie i nie tylko

hmmmmmm

Postprzez qtq w Pią Paź 21, 2005 11:12 pm

co tu dużo pisac, po liczbie wpisów i ich tresci (zarówno w ksiedze gosci jak i na forum) mozna wnioskowac ze z kultura troche kiepsciutko (jezeli forum traktowac jako nowatorski sposób wyrazania swoich poglądów:-( )
veni, vidi, vici
qtq
 
Posty: 22
Dołączenie: Pią Paź 21, 2005 10:55 pm

Postprzez admin w Sob Paź 22, 2005 10:08 pm

Co do wpisów masz rację qtq - niewiele tego jest odkąd forum istnieje. Nie zgodzę się jednak z tobą że świadczy to negatywnie o kulturze ludzi goszczących na tym forum.
Poczekajmy, może coś się rozkręci..
Pozdrawiam
admin
Site Admin
 
Posty: 59
Dołączenie: Sob Cze 25, 2005 10:53 am

Postprzez qtq w Sob Paź 22, 2005 11:42 pm

moze troche nie fortunnie sformuowałem swoje zdanie na temat forum, nie mogłem wyrazic sie negatywnie o tutejszych bywalcach gdyz jest nas tu chyba 6 i w tym jestem tez ja, natomiast co do forum miałem raczej na mysli brak bywalców, natomiast niektóre wpisy w ksiedze gości...
... ale z drugiej strony patrzac troche w innym zwierciadle jest w tym cos fajnego
veni, vidi, vici
qtq
 
Posty: 22
Dołączenie: Pią Paź 21, 2005 10:55 pm

Postprzez qtq w Sob Paź 22, 2005 11:51 pm

jednak idac dalej tym tropem, zastanawiam sie czemu mimo tak dużej liczby odwiedzin (takze po ksiedze gosci mozna to wnioskowac) nie przenosi sie to na forum, jak zauwazyłem (bądz tez moze i nie zauwazyłem) brakuje regionalnych forum internetowych przynajmniej w okolicy. I mam takie wrazenie ze to chodzi wlasnie o jakąs kulture, bo prosto jest "wybazgrac" kilka głupich słów w "ksiedze..." natomiast napisac juz co konkretnego na jakis temat o wiele gorzej(choc nie chodzi przeciez o pisanie jakich mega mądrosci). Mam nadzieje ze sie myle...
veni, vidi, vici
qtq
 
Posty: 22
Dołączenie: Pią Paź 21, 2005 10:55 pm

Postprzez Iron666 w Pon Wrz 25, 2006 8:44 pm

no wreszcie sensowny pomysł z tymi gorącymi tematami na stronie głównej teraz przynajmniej wszyscy wchodzący będą wiedzieli ze jest w ogóle coś takiego
[img]http://www.sanktuarium.org/html/banery/mld.gif[/img]
Iron666
 
Posty: 62
Dołączenie: Pią Sty 13, 2006 8:34 pm
Miejscowość: wziąść na piwo !!!!!


Powróć do Kultura

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron