PRACA PRZEZ INTERNET !?!?! SPRAWDZ !!!!!!!!!!!

Kupię, Sprzedam, Zamienię, Oddam, itp....

PRACA PRZEZ INTERNET !?!?! SPRAWDZ !!!!!!!!!!!

Postprzez Iron666 w Pon Sty 30, 2006 3:47 pm

Witam!

Chciałbym zaproponować Ci bardzo łatwy i przyjemny sposób zarabiania pieniędzy przez Internet. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje pieniędzy a przy tym spędzasz dużo czasu przy komputerze przeglądając strony komputerowe to jest to oferta dla Ciebie...

Ważne jest, że nie musisz inwestować żadnych pieniędzy nic więc nie tracisz. Wymagany jest jedynie dostęp do Internetu.

Praca polega na wypełnianiu ankiet i odbieraniu maili reklamowych przesyłanych od firmy Logo Media. Jest to firma polska, która udostępni Ci dostęp do informacji związanych z Twoimi zainteresowaniami a poza tym płaci pieniądze. Wystarczy tylko raz na dwa dni sprawdzić swoją skrzynkę i jak jest jakaś ankieta to ją wypełnić i odesłać z powrotem do Logo Medii. Jeżeli firma przyśle Ci reklamowego maila to twoim zadaniem jest kliknięcie na podany przez nich link i zapoznanie się z reklamowaną stroną internetową.A teraz zapoznam Cię ze szczegółami:

1. Zaczniesz zarabiać na ankietach gdy po zalogowaniu się na stronie Logo Medii zachęcisz do współpracy min. 15 osób, które logując się podadzą Ciebie jako osobę polecającą. Maile zaczniesz dostawać bez względu na ilość znalezionych osób.

2. Każde wypełnienie ankiety i odbiór maila będzie zasilać Twoje konto. Będziesz dostawać także pieniądze za każdą wypełnioną ankietę i odebranego maila przez poleconego przez Ciebie znajomego.

3. Twój średni miesięczny zarobek:

* Średnia płaca za e-maila wysłanego do Ciebie = 0,06 zł,

* Średnia płaca za e-maila wysłanego do znajomego = 0,03 zł,

* Średnia płaca za wypełnioną przez Ciebie ankietę = od 1,50 do 8,00 zł w zależności od wielkości ankiety,

* Średnia płaca za wypełnioną przez znajomego ankietę = od 0,50 do 4,00 zł.Miesięcznie otrzymujecie średni 20 maili i 6 ankiet.TWÓJ ZAROBEK = (20 maili * 0,06zł)(20 maili * 15 osób * 0,03zł)(6 ankiet * 4,00zł)(6 ankiet * 15 osób * np. 2,00 zł) = 214,20 zł4. Pamiętaj- nie ponosisz ŻADNYCH KOSZTÓW w przeciwieństwie do innych form zarabiania przez Internet, w których musisz kupować jakieś katalogi bądź formularze. Zainwestujesz tam pieniążki i nie wiesz czy Ci się zwrócą czy też nie. Tutaj nic nie tracisz (poza około 15-20 minutami dziennie) a możesz tylko zyskać!!! Pieniądze są przesyłane przez pocztę bądź na konto w internetowym banku do 10 każdego miesiąca.

5. W każdej chwili możesz zrezygnować bez żadnych strat. Po prostu wchodzisz na stronę firmy Logo Media i kasujesz konto.

6. Znajomych możesz poszukiwać na wiele sposobów: ogłoszenia w gazetach, na własnych stronach internetowych... widzisz zresztą jak do mnie trafiłeś. Nie wolno Ci jedynie używać spamu (maili wysyłanych do nieznajomych osób) ani umieszczać informacji na grupach dyskusyjnych nie dotyczących zarabiania w Internecie oraz tzw. auto messages na IRC.Jeżeli zdecydujesz się zapisać to przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego podaj mój numer identyfikacyjny 381889.

Po zapisaniu się otrzymasz swój własny, niepowtarzalny numer (potrzebny do np. sprawdzenia stanu Twojego konta).Jeśli masz jeszcze wątpliwości wejdź na oficjalną stronę firmy http://logomedia.pl/Pełny regulamin znajdziesz na stronie http://logomedia.pl/regulamin.htmlAby zacząć pracę należy zalogować się na stronie http://logomedia.pl/zapisuje.htmlSpróbuj przecież nic nie tracisz. Im więcej zachęcisz osób tym więcej zarobisz... bo one też zarabiają dla Ciebie. Tych piętnastu znajomych to może być dopiero początek!!!Jeżeli pracujesz bądź jeszcze się uczysz ta praca jest idealna dla Ciebie. Usiądziesz w zaciszu domowym, przy kawce i w ciągu 15-20 minut zarobisz pieniążki bez większego wysiłku!!! Nie musisz codziennie sprawdzać swojej skrzynki- wystarczy co dwa dni.Jeżeli się zapiszesz i nie będziesz czegoś wiedział chętnie udzielę Ci wskazówek.Serdecznie pozdrawiam i życzę owocnej pracy :)ARTEK :twisted: :evil:
Image
Iron666
 
Posty: 62
Dołączenie: Pią Sty 13, 2006 8:34 pm
Miejscowość: wziąść na piwo !!!!!

Powróć do Ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron