pomoc pilne

Tutaj umieść artykuł, który nie pasuje do powyzszych tematów.

pomoc pilne

Postprzez lilka2658 w Pią Sty 23, 2009 4:57 pm

hej mam pytanko, zna sie ktos może na bankowości? Bo potrzebuje jakiegos dobrego kredytu i nie wiem jaki bank wybrac bo mamy az trzy czy nawet cztery w naszej gminie :) Moze ktos juz gdzies brał kredyt i moze cos doradzic? A wiecie cos moze o tym banku koło ZIBi? Dziala on juz?
lilka2658
 
Posty: 2
Dołączenie: Pią Sty 23, 2009 4:51 pm

Re: pomoc pilne

Postprzez daria17 w Sob Sty 24, 2009 12:02 am

Hej, na bankowości to może nie znam się zbyt dobrze, no i w sprawie kredytu tez nie mogę bardzo Ci pomóc ale byłam w tym banku koło Zibiego i powiem że byłam mile zaskoczona, kredytu nie brałam ale założyłam sobie konto. To jest ten bank który był dawniej przy Kuźni, najfajniejsze jest to że mają otwarte aż do 19-tej :)
daria17
 
Posty: 1
Dołączenie: Pią Sty 23, 2009 11:52 pm

Re: pomoc pilne

Postprzez gogusia4 w Sob Sty 24, 2009 12:52 pm

Cześć :) Ja też byłam w tym banku, trochę mało rozleklamowany i dlatego nie wiadomo co to jest, ale obsługa całkiem, całkiem. Opłacam tam rachunki bo nawet taniej niż na poczcie a jak mówią przelew dochodzi w tym samym dniu, albo najpóźniej na następny dzień. Polecam !!!!! Przynajmniej mają czynne do późna a nie tak jak te pozostałe banki. Ale co do kredytów to niestety Ci nie pomogę :)
gogusia4
 
Posty: 1
Dołączenie: Sob Sty 24, 2009 12:47 pm


Powróć do Różności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron