Rozrywka dla młodzieży !!!

Jeśli masz pomysł jak poprawić atrakcyjność naszej miejscowości koniecznie zajrzyj tutaj.

Rozrywka dla młodzieży !!!

Postprzez JOASIA77 w Wto Maj 22, 2007 2:13 pm

W Rudniku brakuje miejsca w który młodziż mogłaby się spotykać. Przydała by się jakaś kawiarnie , dom kultury. Młodzież śiedzi cały czas na komputerze lub wogóle w domu. Należy założyć jakieś kółka : artystyczne , teatralne. Organizować wspólne spotkania młodzieży np. przy ognisku. Takie coś by się przydało !!!
JOASIA77
 
Posty: 6
Dołączenie: Wto Maj 22, 2007 8:20 am
Miejscowość: Rudnik

Postprzez admin w Wto Maj 22, 2007 8:23 pm

Masz rację. Jakoś racjonalnie można by wykorzystać dom kultury. Internet rzeczywiście wiele osób trzyma w domciu. Jeszcze kilka lat temu wyglądało to całkiem inaczej. Co do domu kultury mogły być organizowane zajęcia typu aerobik (większość z nas ma kompleksy otyłości dlatego myśle że to by wypaliło, z siłownią byłby pewnie problem bo wymaga to jednak nakładu finasowego. Nie wiem jak się ma nasza słynna "Elegia"?
Jeśli macie jakieś pomysły - jak chcielibyście interesująco spedzić czas w Rudniku - PISZCIE!!!
admin
Site Admin
 
Posty: 59
Dołączenie: Sob Cze 25, 2005 10:53 am

ODPOWIEDZ

Postprzez JOASIA77 w Czw Maj 24, 2007 9:38 pm

Drogi Admin !!! Masz racje . Ja sam pracuje nad zbyciem tłuszczyka i wiem o czym mówisz. AREOBIK TO STRZAŁ W 10 !!!!!!!!!!!!!!!




:arrow: :oops: :D :) :o :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea:
JOASIA77
 
Posty: 6
Dołączenie: Wto Maj 22, 2007 8:20 am
Miejscowość: Rudnik

Postprzez Dorotka szła po poziomki w Pon Maj 28, 2007 9:35 pm

-Ogniska integracyjne to mój głos w tej sprawie.
Dorotka szła po poziomki
 
Posty: 36
Dołączenie: Śro Kwi 19, 2006 1:16 pm
Miejscowość: Z kątowni


Powróć do Propozycje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron