nording walikng kto chce spróbować

Jeśli masz pomysł jak poprawić atrakcyjność naszej miejscowości koniecznie zajrzyj tutaj.

nording walikng kto chce spróbować

Postprzez nowa45 w Śro Maj 02, 2012 9:37 pm

[color=#0040FF]Witam. :) Szukam chętnych osób na nording walking po Rudniku i okolicach. [/color]Ta forma ruchu i rekreacji ostatnio bardzo popularna -również w naszym kochanym Rudniku. Wiosna jest wspaniałą okazją aby zacząć uprawiać nording walking - czyli spacer z kijkami.
Nie trzeba wiele- parę kiljów ( kupić mozna na allegro lub w Rossmanie), trochę czasu. I dalej na piesze wycieczki, spacery popołudniowe, wieczorne- a w Rudniku jest gdzie - wystarczy godzinka dziennie lub wedle życzeń raz na dwa lub trzy dni- a efekty dla ciała i umysłu wspaniałe. Dziś przy siedzącym trybie życia i wielu wygodach - gdzie brakuje ruchu , a co za tym idzie kondycji- nie trzeba skakać lub biegać , co wiadomo jest męczące . O nording walking - i jego dobroczynnym działaniu na cały organizm człowieka można poczytać w necie. Ten sport można zacząć w każdym wieku bez żadnego ryzyka.
Wiem , że w Rudniku wiele kobiet ( mężczyżni też chodzą :wink: ) w każdym wieku- a szczególnie po 40-stce a nawet starsze-spaceruje z kijami.
Jeśli masz ochotę spróbować , nie masz z kim chodzić, lub a nie za bardzo wiesz jak i z kim zaczać -napisz do mnie- chętnie pomogę. Mogę pomóc w technice ( chodzę kilka lat), ino i sama szukam towarzystwa do chodzenia.
Kije można kupić niedrogo- są różne- ale do 50 zł można kupić dość dobre.
Zachęcam-Zawsze w grupie raźniej. Jestem z Rudnika. Może warto spróbować- a zobaczycie jak jest fajnie!
[color=#000080]Piszcie na: Mój email: batena13@interia.pl[/color] :D
nowa45
 

Re: nording walikng kto chce spróbować

Postprzez misioo w Śro Cze 06, 2012 12:11 pm

Rzeczywiście, coraz częściej zwłaszcza wieczorkiem można zauważyć u nas ludzi z "kijkami", bądź uprawiających jogging.
Do takich sportów potrzebna jest dobra motywacja, wiem coś o tym bo miałem takie zajawki na bieganie, ale jakoś szybko mi przechodziło.
Ciekawe jakie byłoby zainteresowanie, gdyby w Rudniku były jakieś zajęcia z aerobiku czy zumby. Ew jakaś siłownia?


Ostatnio podbity przez Anonymous, Śro Cze 06, 2012 12:11 pm
misioo
 


Powróć do Propozycje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron