Jaka władza?

Tutaj możesz wyrazić opinię na temat działań naszych władz lokalnych

Polityka władz

Postprzez Wega w Pią Lip 14, 2006 8:33 am

Idą wybory-może czas się ruszyć ,żeby wreszcie coś zmienić, ruszyć ten beton! A nie potem znów tylko narzekać! Pomyśl o tym! :!:
Wega
 

Postprzez admin w Pią Lip 14, 2006 3:41 pm

No zobaczymy co te wybory pokażą. Co prawda troche czasu jeszcze jest, ale moim zdaniem dokąd burmistrz będzie z Sułkowic, to najwięcej będą korzystały na tym właśnie Sułkowice. U nas mimo że trochę się dzieje nadal pozostaje dużo do zrobienia...
admin
Site Admin
 
Posty: 59
Dołączenie: Sob Cze 25, 2005 10:53 am

Polityka władz

Postprzez Wega w Sob Lip 15, 2006 10:11 pm

Co do burmistrza to święta racja!Jest ich mniej niż połowa ,a :roll: zżerają większość budżetu! trzeba by głosować na burmistrza nie ze Sułkowic.A te Twoje uwagi o partiach ,to psu na buty,przecież w tej gminie nie ma nijakich partii!
Wega
 

Polityka władz

Postprzez zen w Wto Lip 18, 2006 8:33 am

Halo, ziomale, a może by tak skoczyć na stronkę naszego rodaka?http--www.piotr.pulka.prv.pl ?daje dużo do myślenia!
zen
 

Postprzez admin w Wto Lip 18, 2006 9:07 am

Rzeczywiście gość dosyć dobrze gada. Widać chce dużo zmienić, ale nie wiem czy zdoła zdobyć przychylność wyborców, a jeśli już zdobędzie czy będzie w stanie zrealizować choć małą część tego co jest napisane.

Skąd zen dorwałeś ten adres?? Może masz jeszcze inne adresy żeby porównać programy kandydatów.

PS. Jedna rzecz mnie zastanawia:
[quote]Od 1990 roku pracuje w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach, uczę informatyki, jestem wicedyrektorem ds. organizacyjno-gospodarczych i szkolenia praktycznego.

[quote]Z zamiłowania interesuje się szeroko pojętą informatyką w zastosowaniach praktycznych oraz zbieraniem grzybów.


A stronka jakoś mnie nie przekonuje o tym - wykonana w jakimś systemie szablonów jest niejednolita i niedopracowana (jakaś Sekcja 4 w menu ?!?! - Wpisz zawartość strony, na każdej podstronie inna czcionka, itp.).
Oby pozostałe deklaracje pana Pułki miały się lepiej...
admin
Site Admin
 
Posty: 59
Dołączenie: Sob Cze 25, 2005 10:53 am

Polityka władz

Postprzez zen w Sob Lip 22, 2006 9:44 am

Bracie ,adres z sieci, a skądżeby. Adresy innych kandydatów?Nie mam ,nie wiem,i wydaje mi się,że to mogą być towarzysze z innej bajki. :!:
zen
 

Postprzez admin w Sob Lip 22, 2006 2:33 pm

Przynajmniej potrafi się określić "czarno na białym" co chciałby zmienić. Nie wiem czy pamiętasz zen kandydata na stołek burmistrza w 2002 w Myślenicach Stanisława Kota. Miał konkretnie ukierunkowane poglądy, zmiany które proponował wydawały się "do zrobienia". Jednak kiedy objął stanowisko, okazało się że poprostu jest zbyt słaby aby móc coś zadziałać konkretnie. Zrezygnował ze stanowiska po kilku miesiącach.

Nie znam zbyt dobrze p Pułki ale myślę że jest on osobą z tak mocnym charakterem że jakoś sobie poradzi.

PS.
[quote]Bracie ,adres z sieci, a skądżeby.


Chciałbym zen znać twoje metody wyszukiwania adresów bo wpisałem adres piotr.pulka.prv.pl do pięciu wyszukiwarek i ani jedna nie znalazła :(
admin
Site Admin
 
Posty: 59
Dołączenie: Sob Cze 25, 2005 10:53 am
Góra

Postprzez jesta19 w Pon Lip 31, 2006 3:26 pm

jesta19
 
Posty: 23
Dołączenie: Pią Mar 31, 2006 5:51 pm
Miejscowość: a z Centralnej!

Postprzez admin w Pon Lip 31, 2006 7:25 pm

Wszystko OK. W google też szukałem, ale wskaż mi w którym miejscu na tej stronie jest adres strony internetowej, bo ja widzę tylko dwa adresy e-mailowe. Po prostu jak nie znasz adresu to nie znajdziesz.

Poza tym jeśli zerkniesz w źródło strony brakuje w nagłówku znaczników META ze słowami kluczowymi oraz opisem strony - co znacznie poprawiłoby indeksowanie strony w wyszukiwarkach.

[code]
<head>
<title>http://www.piotr.pulka.prv.pl/</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
<LINK REL="stylesheet" HREF="/template/css/style.css" TYPE="text/css">
<LINK REL="stylesheet" HREF="/template/css/style_admin.css" TYPE="text/css">
<SCRIPT language=JavaScript src='js/functions.js'></SCRIPT>
</head>
[/code]
Jeśli strona jest zaindeksowana w google po wpisaniu jej adresu w wyszukiwarkę wyświetli się jako jedyna znaleziona.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=www ... Google&lr=

Jeśli chcesz znaleźć stronę Rudnika to wpisujesz w googlach Rudnik i wśród wyników jest adres www.rudnik2000.republika.pl.

Pozdrowionka :D
admin
Site Admin
 
Posty: 59
Dołączenie: Sob Cze 25, 2005 10:53 am

Postprzez jesta19 w Czw Sie 03, 2006 9:58 am

Masz całkowitą rację :D
jesta19
 
Posty: 23
Dołączenie: Pią Mar 31, 2006 5:51 pm
Miejscowość: a z Centralnej!

Postprzez JOASIA77 w Wto Maj 22, 2007 8:40 am

lubi ktoś tu pana soche bo ja tak to ruwny gość i dobry przywodniczący. Jest ojcem mmojej najlepszej przyjaciółki która tak jak on lubi malować. Facet ma artystyczną dusze nie ma co :) Czasem jak wpadam do Aśki i idziemy na kompa to albo jest w gminie albo maluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JOASIA77
 
Posty: 6
Dołączenie: Wto Maj 22, 2007 8:20 am
Miejscowość: Rudnik

Postprzez Dorotka szła po poziomki w Pon Maj 28, 2007 9:50 pm

Socha tak ,walił sake z irkiem w "5". Swój gość.
Dorotka szła po poziomki
 
Posty: 36
Dołączenie: Śro Kwi 19, 2006 1:16 pm
Miejscowość: Z kątowni

Postprzez zRudnika w Śro Lis 07, 2007 1:38 am

W waszym wypadku władza to Sołtys ,Rada Sołecka ,Radni kto ich wybrał ?!Żeby coś zmienić trzeba ruszyć cztery litery ,a nie ujadać jak "najwięksi przyjaciele człowieka".Pozdro.
zRudnika
 
Posty: 14
Dołączenie: Nie Lis 04, 2007 2:25 pm
Miejscowość: Z RUDNIKA

Postprzez admin w Śro Lis 07, 2007 9:21 pm

Masz może koncepcję zRudnika jak wpłynąć na ludzi władzy których wymieniłeś? Jest rzeczywiście trochę do zrobienia. Na ul. Centralnej została zrobiona 2 lata temu nakładka asfaltowa na odcinku 300m, a co z resztą. Pewnie ktoś powie że nie leży to w gestii gminy, ale nie wierzę że gmina nie potrafi wywrzeć presji na Zarządzie dróg. Kolejna kwestia to odpowiednie zagospodarowanie i zarządzanie Domem Kultury, kanalizacja i oczyszczalnia ścieków dla Rudnika. Liczę na to, że w tych kwestiach "nasi" zajęli odpowiednie stanowiska.
admin
Site Admin
 
Posty: 59
Dołączenie: Sob Cze 25, 2005 10:53 am

Postprzez zRudnika w Czw Lis 08, 2007 1:49 am

Nie mam żadnej koncepcji ,jedynie pełne trwogi przemyślenia.To już jest koniec tej społeczności,jeśli nią kiedykolwiek była,indywidualizm ją rozłożył na łopatki.Parcie na sukces -mam kasę jestem niezależny i bezkarny.Komunistyczne" wzorce "też wypaliły swoje piętno.Teraz wasze pokolenie musi się zjednoczyć i odtworzyć tę społeczność od podstaw,skonsolidować jej opiniotwórczy element,w przeciwnym razie będzie naprawdę kiepsko.Homo homini lupus-et-homo homini angelus?Jak będzie zależy tylko od was.Pozdrawiam.
zRudnika
 
Posty: 14
Dołączenie: Nie Lis 04, 2007 2:25 pm
Miejscowość: Z RUDNIKA

PoprzedniaNastępna

Powróć do Polityka władz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron