SAMURAI TROPHY - RUDNIK

W tym miejscu dyskutujemy na temat bieżących wydarzeń w naszej miejscowości.

SAMURAI TROPHY - RUDNIK

Postprzez Dorotka szła po poziomki w Pon Maj 08, 2006 9:47 am

Zapraszamy Chętnych z Całego regionu do wzięcia udziału w Amatorskich wyścigach terenowych samochodami marki SUZUKI SAMURAI.

Jeśli posiadasz takie autko i chciałbyś się wykazać w trudnym terenie to nie ma lepszej oferty.

AKtualnie czyny udział w imprezie bierze 7 załóg.Wyścigi odbywają się w weekend.Przejazdy zaczynają się w Rudniku a kończą ......to już zależy.:)

Zostaw Swoje Namiary lub pisz 1336876 GG.
[/b]
Dorotka szła po poziomki
 
Posty: 36
Dołączenie: Śro Kwi 19, 2006 1:16 pm
Miejscowość: Z kątowni

Postprzez admin w Śro Cze 28, 2006 9:26 am

Jak tam SAMURAI TROPHY, było już czy nie :?: Może jakieś zdjęcia :?:
admin
Site Admin
 
Posty: 59
Dołączenie: Sob Cze 25, 2005 10:53 am

Re: SAMURAI TROPHY - RUDNIK

Postprzez mateo w Pon Mar 09, 2009 12:01 am

Witam,

Właśnie nabyłem Suzuki Samuraia , proszę o kontakty jeśli ktoś ma jakiś samochód offroadowy,i jest z okolic bo chętnie pojeżdżę w jakieś weekendy !!!
Proszę o kontakty mój nr, gg 7541608 co 2,3,4 głowy to nie jedna, Pozdr. i czekam na kontakty, Mateusz
mateo
 
Posty: 1
Dołączenie: Nie Mar 08, 2009 11:55 pm

Re: SAMURAI TROPHY - RUDNIK

Postprzez Dorotka szła po poziomki w Pon Mar 09, 2009 2:27 am

Ze względu na bardzo dużą liczbę zdjęć i brak zgody na ich publikowanie nie umieściłem żadnego. Co do spotkań w tej chwili nic mi nie wiadomo o jakichś planowanych przejazdach. Radzę śledzić kalendarz imprez.Wczoraj odbyła się specjalna edycja dla pań w Podolanach koło Gdowa (http://www.zubry.auto.pl/index)
Dorotka szła po poziomki
 
Posty: 36
Dołączenie: Śro Kwi 19, 2006 1:16 pm
Miejscowość: Z kątowni


Powróć do Aktualne wydarzenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron