Falszywe plotki przeciwko Ksiedzu w Rudniku! Odrazajace!!!

W tym miejscu dyskutujemy na temat bieżących wydarzeń w naszej miejscowości.

Falszywe plotki przeciwko Ksiedzu w Rudniku! Odrazajace!!!

Postprzez Amanda w Pią Lip 29, 2016 8:58 pm

Witamy wszystkich Użytkowników Forum,
chcielibyśmy wyrazić również i tutaj swoje ogromne zbulwersowanie wobec okrutnych i nieprawdziwych plotek, które zostały skierowane przeciwko Księdzu Dariuszowi, obecnemu Proboszczowi Parafii im. Św. Maksymiliana Kolbego w Rudniku (Sułkowice).
Otóż garstka osób twierdząc, iż jest to delegacja Parafii wykorzystała fakt, iż Ksiądz Dariusz jest/byl na wakacjach i udała się do samego Kardynała by wymyślać przeciwko Księdzu Dariuszowi. Nieprawdopodobne jest to, jak dużą fantazję mają te kobiety, które co niedzielę chodzą do kościoła…
Co rzekoma „reprezentacja” Parafii nawymyślała przeciwko Księdzu mogliśmy się dowiedzieć na Mszy Świętej w Niedziele oraz z plotek chodzących po okolicy.
Otóż ta rzekoma „reprezentacja” Parafii wykorzystała moment, kiedy księdza Proboszcza nie było na miejscu i rzekomo w imieniu wszystkich Parafian ustosunkowała się przeciwko niemu. Tym bardziej jest to bulwersujące, że osoby te zrobiły to po cichu, gdy księdza nie było, aby nie mógł się bronić. Już sam ten fakt świadczy, że te osoby mówią nieprawdę i bały się konfrontacji. Jest to niedopuszczalne, niemoralne i przede wszystkim niekatolickie. Po 1. nie była to żadna „reprezentacja” tylko fałszywe chcące uprzykrzyć drugiemu człowiekowi życie ludzkie kobiety, wstyd mi, że takie osoby mieszkają w tej wiosce. Jak można być tak obłudnym i fałszywym, nie mają żadnych dowodów by obwiniać księdza Proboszcza, wręcz przeciwnie kierują się cały czas kłamstwami, pomówieniami, oszczerstwami. Bardzo prosimy o nazwiska osób, które wyszły przeciwko księdzu, ponieważ ja i ogromna ilość mieszkańców Rudnika nie zgadzają się z tymi pomówieniami, jakim prawem ktoś wypowiada się w imieniu kogoś innego twierdząc, że to wspólne zdanie Parafii??? Zatem bardzo prosimy o ujawnienie się, z pewnością skoro „Panie” były tak odważne by iść z bredniami aż do Kardynała to będą tez odważne się przyznać kim są. „Drogie” Panie – wioska bardzo dobrze wie, kto wystąpił przeciwko Księdzu i kto cały czas podjudza przeciwko niemu już od dłuższego czasu, ale doprowadzimy do tego, że same będą Panie musiały się przyznać. Dosyć tej obłudy i podjudzania przeciw niewinnej osobie i to tylko z powodu zamiłowania do starszego Księdza mieszkającego na Parafii. Uważamy, iż jeśli ktoś mieszka w Rudniku, dobrze wie o czym jest mowa.
To oszczerstwo. Domagamy się nazwisk osób, które za plecami księdza tchórzliwie poszły roznosić złośliwe i nieprawdziwe plotki. Cóż za okropna intryga została uknuta akurat przez osoby, które co niedzielę chodzą do kościoła? Ta okrutna skarga jest ciosem nie tylko dla księdza Dariusza, ale również dla mnie/nas, ponieważ nie mam zamiaru utożsamiać się z tego typu fałszywymi osobami. Jeżeli ta sprawa nie zostanie wyjaśniona, a osoby roznoszące te plotki nie zostaną pouczone bądź ukarane, dołożymy wszelkich starań, żeby te osoby znalazły się w prasie.
Chciałabym po krόtce dodać kilka słόw na temat księdza Dariusza Zonia w Parafii. Ksiądz Dariusz Zon jest wspaniałym, dobrym i pokornym człowiekiem. Jest bardzo pracowity, dba o Parafię, z każdym człowiekiem potrafi porozmawiać, dla każdego ma czas i dobre słowo. Przez te kilka lat zrobił więcej niż za całe „proboszczowanie” poprzedniego Księdza Proboszcza. Jest również bardzo dobrym katechetą, lubi dzieci, organizując rożnego rodzaju konkursy itp. zawsze stara się kupić jakiś drobiazg by wynagrodzić dzieciom starania. Takie czyny na prawdę się ceni.
Mam/mamy nadzieje, ze ta sprawa zostanie odpowiednio wyjaśniona, ponieważ nie zgadzamy się z taką obłudą i złośliwością innych. Te okrutne, fałszywe „mohery” zachęcam do modlitwy o zdrowie, bo najwyraźniej na rozum już jest zapewne za późno. Przykre.
Pozdrawiam wszystkich czytających!
Amanda
 
Posty: 1
Dołączenie: Pon Lip 25, 2016 12:22 pm

Powróć do Aktualne wydarzenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron